Саженцы растений, товары для сада и огорода "Пиончик" Регулятор росту, коректор живлення ГУМАТ БОР 110

Регулятор росту, коректор живлення ГУМАТ БОР 110

Параметры объявления
Текст объявления
Натуральні гумінові речовини екстраговані з низинного торфу, з високою біологічною активністю та унікальною формуляцією комплексів Бору та Молібдену. Застосовується при дефіциті Бору в рослинах. Стимулює синтез фітогормонів і нуклеїнової кислоти, збільшує кількість квіток, посилює зростання пилкових трубок та запилення.
Унікальною особливістю гумінових речовин з низинного торфу є обширні периферійні частини, які здатні до значних гідролітичних і окислювальних перетворень в структурах росту клітин рослин та біоніки грунту.
Препарат покращує водний режим, фотосинтез, сприяє ефективнішому використанню вуглеводів, білка і кальцію в обмінних процесах, забезпечує поділ клітин, ріст вегетативної маси, коефіцієнт використання ФАР (фотосинтетично-активної радіації) рослинами. Комплекси Бору та Молібдену підвищують активність нітратредуктази (ферменту, який здатний каталізувати відновлення нітрату до нітриту), бере активну участь у засвоюванні Азоту, Фосфору і Заліза.
Підвищує якість та збільшує кількість врожаю.
Препарат 100% розчинний у воді, сумісний з усіма мінеральними добривами і засобами захисту рослин і профільтрованний до 30-50 mesh.
СКЛАД: Hs-70; HF-25; B-110; N-25; K-5; Mo-0,05; Sur-20; pH-7-8
Умови зберігання: добриво зберігати в оригінальній упаковці, в захищеному від прямих сонячних променів приміщенні при температурі від + 5 ° С до + 20 С.
Норми застосування : овочеві - 1,0-3,0 л/га; сад та город - 1,0-2,0 л/га; польові культури - 1,0-1,5 л/га.
подано: 01.06.2020 номер: 5473 просмотры: 110