Саженцы растений, товары для сада и огорода "Пиончик" Гербіцид Хортус / Харнес

Гербіцид Хортус / Харнес

Параметры объявления
Текст объявления
Хортус / Харнес - селективний ґрунтовий гербіцид для контролю однорічних злакових та дводольних бур'янів на посівах соняшника, сої, кукурудзи.
Діюча речовина: ацетохлор, 900 г/л. Норми витрат: 1,5-3,0 л/га. Тара: 20л.
Особливості та переваги:
• Вноситься до посіву, під час посіву, після посіву, але до появи сходів культури: грунт повинен бути досить вологим та дрібно грудкуватим; якщо ґрунт вологий, то заробка в ґрунт не проводиться; в умовах недостатньої вологості ґрунту необхідно провести заробку гербіциду в грунт, коригуючи з глибиною заробки культурної рослини.
• Оптимальні умови—випадання опадів або зрошення протягом 3-7 днів після обприскування, що посилює проникнення гербіциду в зону проростання насіння бур’янів. Оптимальні температурні умови 10-25°С.
• На важких ґрунтах з високим вмістом гумусу норми максимальні, на легких ґрунтах з невисоким вмістом гумусу норму внесення доцільно знизити.
• Висока ефективність та тривалий період захисту: знищує бур'яни ще до появи сходів, знімає необхідність міжрядного обробітку грунту.
Важливо: при внесенні гербіцидів режим змішування обприскувача має бути постійно ввімкненим; для підвищення ефективності дії пестицидів використовуйте прилипачі.
подано: 03.12.2020 номер: 2009 просмотры: 703